Przejdź do treści

Ślinaczki Niemowlę

Wybierz układ karty produktu
Widok z przodu dwóch śliniaków dziecięcych: jeden ecru z wzorem misia, drugi gładki jasnozielony, z zatrzaskami.
Zbliżenie na kremowy bawełniany śliniak dziecięcy z nadrukiem brązowego misia i metką 'newbie'.
Newbie
Śliniaki z niedźwiadkiem, 2-pakCena 69,99 PLN2 szt. 35 PLN /szt
Widok z góry na trzy ułożone śliniaki dziecięce: brudny róż, jasnoróżowy i écru, z zatrzaskami.
Śliniaki 3-pakCena 59,99 PLN3 szt. 20 PLN /szt
Trzy jednolite śliniaki-bandanki dla niemowląt: jasnoturkusowy, niebieski i jasnobrązowy, z zatrzaskami.
Śliniaki 3-pakCena 59,99 PLN3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu: 3-pak bawełnianych śliniaków bandanowych w kolorach beżowym, białym i czarnym, z zapięciem na zatrzaski.
Śliniaki 3-pakCena 59,99 PLN3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu. Bawełniany śliniak dla niemowląt w kolorze ecru z koronkową lamówką, zapinany na dwa zatrzaski.
Newbie
ŚliniakCena 34,99 PLN
Widok z przodu białego śliniaka niemowlęcego z motywem koszuli smokingowej, czarną muszką i guzikami.
Newbie
Śliniak z muszkąCena 34,99 PLN
Koniec produkty
12 z 12 produkty

Popularne kategorie

Koniec Popularne kategorie