Przejdź do treści

Ślinaczki Niemowlę

Wybierz układ karty produktu
Dwa śliniaki, jeden śliwkowy w kwiaty z falbanką i jeden jasnoróżowy z falbanką, oba zapinane na zatrzaski.
Zbliżenie na bordowe ubranko niemowlęce w kwiaty z falbankami i różowe jednolite ubranko niemowlęce.
Newbie
2-pack śliniaków z falbankąCena 69,99 PLN2 szt. 35 PLN /szt
Widok z przodu dwóch śliniaków dziecięcych: jeden ecru z wzorem misia, drugi gładki jasnozielony, z zatrzaskami.
Zbliżenie na kremowy bawełniany śliniak dziecięcy z nadrukiem brązowego misia i metką 'newbie'.
Newbie
Śliniaki z niedźwiadkiem, 2-pakCena 69,99 PLN2 szt. 35 PLN /szt
Widok z góry na trzy ułożone śliniaki dziecięce: brudny róż, jasnoróżowy i écru, z zatrzaskami.
Śliniaki 3-pakCena 59,99 PLN3 szt. 20 PLN /szt
Trzy jednolite śliniaki-bandanki dla niemowląt: jasnoturkusowy, niebieski i jasnobrązowy, z zatrzaskami.
Śliniaki 3-pakCena 59,99 PLN3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu: 3-pak bawełnianych śliniaków bandanowych w kolorach beżowym, białym i czarnym, z zapięciem na zatrzaski.
Śliniaki 3-pakCena 59,99 PLN3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu. Bawełniany śliniak dla niemowląt w kolorze ecru z koronkową lamówką, zapinany na dwa zatrzaski.
Newbie
ŚliniakCena 34,99 PLN
Widok z przodu białego śliniaka niemowlęcego z motywem koszuli smokingowej, czarną muszką i guzikami.
Newbie
Śliniak z muszkąCena 34,99 PLN
15 z 15 produkty