Przejdź do treści

Bielizna Dziecko

Znajdź miękką i wygodną bieliznę dla dzieci w każdym wieku w Kappahl. Odkryj majtki, bokserki i inne modele zapewniające komfort przez cały dzień. Wybierz spośród codziennych basiców lub kolorowych wzorów, które dzieci uwielbiają. Idealne podstawy garderoby, które warto mieć pod ręką. Kup bieliznę dziecięcą online lub w sklepie już dziś.

Wybierz układ karty produktu
Widok z góry na dwie ecru majtki dziecięce, jedne z kokardką, drugie z koronkowymi falbankami.
Zbliżenie na ecru bawełniane majtki z elastycznym pasem i koronkowymi falbankami.
Newbie Icons
Majtki dla niemowląt z falbankami, 2-pakCena 79,99 PLN2 szt. 40 PLN /szt
Widok z przodu białych bokserek dziecięcych z bawełny organicznej z szeroką elastyczną talią.
BokserkiCena 32,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: 3-pak bokserek bawełnianych dla dzieci: jedne jasnoszare, dwie jasnoniebieskie w dinozaury.
Zbliżenie na trzy pary dziecięcych bokserek: jedne szare i dwie niebieskie we wzór w dinozaury.
Bokserki w dinozaury, 3-pak, z dzianiny bawełnianejCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z góry na pięć par dziecięcych pastelowych skarpetek we wzory serc.
Skarpetki 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry pięciu par prążkowanych skarpetek dziecięcych w różnych pastelowych kolorach z falbanką.
Prążkowane skarpetki 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry: Dwie pary dziecięcych bokserek, żółte i ciemnoniebieskie, z białym wzorem tie-dye.
Zbliżenie na żółto-białe bokserki tie-dye z żółtym pasem, ciemnoniebieska para tie-dye jest z tyłu.
Majtki bokserki 2-pak, z wzorem batikowymCena 54,99 PLN
3 za 2
2 szt. 27,50 PLN /szt
Widok z góry na pięć jednolitych skarpet z mieszanki bawełny: niebieskie, średnioszare, granatowe, czarne i jasnoszare.
Skarpetki 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry na pięć par écru prążkowanych skarpet z wykończeniem typu babylock.
Prążkowane skarpetki 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z góry na dwie kremowe, prążkowane podkolanówki, każda z ozdobną kokardką przy górnej krawędzi.
Newbie
Kolanówki z kokardkąCena 34,99 PLN
Widok z przodu trzech par dziecięcych bawełnianych majtek: dwie jasnoróżowe, jedna biała, we wzór owocowy.
Zbliżenie na trzy pary dziecięcych majtek: dwie jasnoróżowe i jedne białe, wszystkie w kolorowe owoce i z kokardkami.
Majtki typu figi, z wzorem w owoce, 3-pakCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Trzy pary dziecięcych skarpetek: różowe Hello Kitty, wzorzyste różowe i kremowe Cinnamoroll.
Hello Kitty
Skarpetki 3-pak, z Hello Kitty i CinnamorollCena 49,99 PLN3 szt. 16,66 PLN /szt
Widok z góry: pięć par białych skarpetek z mieszanki bawełny, ułożonych ukośnie.
Skarpetki-stopki, 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z przodu: trzy bawełniane bokserki dziecięce. Ecru, jasnoniebieskie z nadrukiem deserów; jedne jednolite różowe.
Zbliżenie na dziecięce bokserki (3-pak) z bawełnianego dżerseju: różowe, ecru z nadrukiem deserów i jasnoniebieskie z nadrukiem deserów.
Bokserki 3-pak, z motywem kapibaryCena 69,99 PLN
3 za 2
3 szt. 23,33 PLN /szt
Widok z przodu czarnych bawełnianych bokserek z szeroką gumką w pasie.
Zbliżenie na czarne bokserki z czarnym elastycznym pasem z żakardowym napisem.
BokserkiCena 32,99 PLN
3 za 2
168 z 200 produktyPokaż więcej