Przejdź do treści

Bielizna Dziecko

Znajdź miękką i wygodną bieliznę dla dzieci w każdym wieku w Kappahl. Odkryj majtki, bokserki i inne modele zapewniające komfort przez cały dzień. Wybierz spośród codziennych basiców lub kolorowych wzorów, które dzieci uwielbiają. Idealne podstawy garderoby, które warto mieć pod ręką. Kup bieliznę dziecięcą online lub w sklepie już dziś.

Wybierz układ karty produktu
Widok z góry: zielone bokserki dziecięce z nadrukiem dinozaurów i gładka zielona para.
Zbliżenie na dwupak zielonych bokserek dziecięcych; jedne gładkie, drugie z kolorowym nadrukiem dinozaurów.
Bokserki 2-pak, z nadrukiem w dinozauryCena 59,99 PLN
3 za 2
2 szt. 30 PLN /szt
Widok z góry na pięć par czarnych, jednolitych skarpetek stopkowych, ułożonych w stos.
Skarpetki-stopki, 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry na pięć białych, jednokolorowych bawełnianych skarpetek stopki, niektóre pokazują rozmiar 34-36.
Skarpetki-stopki, 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Rajstopy z brokatem
Rajstopy z brokatemCena 49,99 PLN
Widok z góry: Różowa puszysta skarpeta z białymi sercami i biała puszysta skarpeta z różowymi sercami.
Puszyste skarpetki 2-pakCena 39,99 PLN
Wkrótce
2 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu puszystych niebieskich skarpetek w gwiazdki i puszystych białych skarpetek w kokardki.
Puszyste skarpetki 2-pakCena 39,99 PLN
Wkrótce
2 szt. 20 PLN /szt
Złożone srebrne rajstopy brokatowe.
Brokatowe rajstopy 60 DENCena 49,99 PLN
Wkrótce
Widok z góry złożonych czarnych błyszczących rajstop.
Brokatowe rajstopy 60 DENCena 49,99 PLN
Wkrótce
Widok z góry na parę jasnobeżowych dzianinowych skarpetek niemowlęcych z ściągaczami.
Newbie
Rajstopy z mieszanki wełnyCena 54,99 PLN
Wkrótce
Pięć par czarnych i szarych skarpetek Halloween z motywami kota, ducha i szkieletu.
Skarpetki z motywem Halloween, 5-pakCena 49,99 PLN
Wkrótce
5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry białych skarpetek w serca z falbankami i gładkich czerwonych skarpetek z falbankami.
Skarpetki z koronkowym brzegiem, 2-pakCena 39,99 PLN
Wkrótce
2 szt. 20 PLN /szt
192 z 200 produktyPokaż więcej