Przejdź do treści

Bielizna Dziecko

Znajdź miękką i wygodną bieliznę dla dzieci w każdym wieku w Kappahl. Odkryj majtki, bokserki i inne modele zapewniające komfort przez cały dzień. Wybierz spośród codziennych basiców lub kolorowych wzorów, które dzieci uwielbiają. Idealne podstawy garderoby, które warto mieć pod ręką. Kup bieliznę dziecięcą online lub w sklepie już dziś.

Wybierz układ karty produktu
Widok z góry na złożone czarne rajstopy z warkoczowym splotem z mieszanki bawełny.
Rajstopy w warkoczeCena 49,99 PLN
Widok z przodu czterech par antypoślizgowych skarpetek dziecięcych z wzorami aut i misiów.
Skarpetki dla niemowląt, we wzory, 4-pakCena 49,99 PLN4 szt. 12,50 PLN /szt
Widok z przodu pięciu par skarpetek dziecięcych w kolorze różowym i miętowym z nadrukiem białych królików.
Widok z góry pięciu par różowych i miętowych skarpet z nadrukiem białych królików.
Skarpetki 5-pak, w królikiCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry na trzy prążkowane majtki: jasnoróżowe, jasnożółte i miętowo-zielone, każde z kokardką.
Zbliżenie na trzy prążkowane majtki typu brief: jasnoróżowe, żółte i miętowe, z obszyciem picot i kokardkami.
Prążkowane majtki typu figi 3-pakCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu: 4-pak bawełnianych skarpet z falbanką i kwiatowym wzorem w różu, bieli i szarości.
Newbie
Skarpetki w drobne kwiaty, 4-pakCena 69,99 PLN4 szt. 17,50 PLN /szt
Widok z przodu jasnoszarych bokserek dziecięcych z bawełny organicznej z elastycznym pasem z napisem 'UNIQUE'.
Zbliżenie z przodu na jasnoszare bokserki dziecięce z elastycznym pasem z napisem 'UNIQUE' i sercem.
BokserkiCena 32,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu bordowego, bezszwowego, prążkowanego topu z koronkowym wykończeniem.
Zbliżenie na bezszwową, bordową prążkowaną bluzkę z delikatną koronką wzdłuż dekoltu.
Bezszwowy prążkowany top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Różowe, jasnoniebieskie i białe prążkowane bokserki dziecięce z bawełny, z brzegami pikotkowymi i kokardkami z przodu.
Zbliżenie trzech prążkowanych bokserek bawełnianych w kolorze różowym, jasnoniebieskim i białym, z lamówką picot i kokardkami.
Prążkowane majtki bokserki z bawełny, 3-pakCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z góry na pięć par bawełnianych skarpetek stopek w kolorze białym, czarnym i jasnoszarym.
Skarpetki-stopki, 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry: białe rajstopy z bawełny, starannie złożone.
Rajstopy z mieszanki bawełnyCena 39,99 PLN
Widok z przodu 5-paku białych skarpetek ze ściągaczem i dwoma cienkimi szarymi paskami.
Skarpetki 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z przodu bordowych, bezszwowych, prążkowanych majtek typu hipster, leżących płasko.
Zbliżenie na bordowe bezszwowe prążkowane figi typu hipster, pokazujące elastyczny pas i teksturę w prążki.
Biodrówki bezszwowe prążkowaneCena 39,99 PLN
3 za 2
Widok z góry na pięciopak czarnych, jednolitych skarpetek stopek, rozmiar 34-36 widoczny.
Skarpetki-stopki, 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z góry na 5-pak czarnych skarpet z prążkowanymi cholewkami i białymi paskami.
Skarpetki 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z przodu pięciu par prążkowanych skarpet: jasnoszare, czarne, granatowe, ciemnoszare, czarne.
5-pak prążkowanych skarpetekCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Rajstopy z mieszanki wełny
Rajstopy z mieszanki wełnyCena 49,99 PLN
Jasnoniebieskie prążkowane bezszwowe figi, widok z przodu.
Zbliżenie jasnoniebieskiego prążkowanego materiału, pokazujące pionowe prążki i zaokrągloną dolną krawędź.
Biodrówki bezszwowe prążkowaneCena 39,99 PLN
3 za 2
144 z 200 produktyPokaż więcej