Przejdź do treści

Bielizna Dziecko

Znajdź miękką i wygodną bieliznę dla dzieci w każdym wieku w Kappahl. Odkryj majtki, bokserki i inne modele zapewniające komfort przez cały dzień. Wybierz spośród codziennych basiców lub kolorowych wzorów, które dzieci uwielbiają. Idealne podstawy garderoby, które warto mieć pod ręką. Kup bieliznę dziecięcą online lub w sklepie już dziś.

Wybierz układ karty produktu
Pięciopak czarnych, szarych i oliwkowozielonych skarpet z białym nadrukiem kontrolera gier.
Skarpetki 5-pak, z motywem kontrolera do gierCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z góry na złożone granatowe rajstopy we wzory.
Rajstopy w warkoczeCena 49,99 PLN
Pięć par skarpetek dziecięcych: szare, jasnoniebieskie, granatowe z nadrukiem aut, jedna para gładka granatowa.
Skarpetki z motywem pojazdów, 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z przodu dziecięcych różowych majtek z tęczowym wzorem, ułożonych na jasnożółtych i jasnoniebieskich parach.
Zbliżenie na trzy dziecięce majtki: różowe, kremowe, jasnoniebieskie, wszystkie we wzór tęczy i chmur.
Majtki biodrówki tęcza 3-pakCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu jasnoniebieskiego prążkowanego biustonosza z koronką na dekolcie i ramiączkach.
Zbliżenie na jasnoniebieski prążkowany biustonosz z cienkimi ramiączkami i koronkowym wykończeniem.
Bezszwowy prążkowany top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z góry na ecru rajstopy z warkoczowym splotem z mieszanki wełny, zwinięte ze stopami.
Rajstopy w warkocze wełnyCena 49,99 PLN
Widok z góry, złożone jasnoróżowe rajstopy dziecięce w prążek.
Rajstopy z dzianiny we wzoryCena 49,99 PLN
Widok z przodu trzech ułożonych dziecięcych bokserek: różowe, ecru i liliowe, z kreskówkowym nadrukiem 'Life is cool'.
Zbliżenie na różowe, białe i liliowe majtki dziecięce z nadrukiem "Life is cool" i kreskówkowymi deserami.
Majtki bokserki z motywami wypieków i uroczych zwierzątek, 3-pakCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu: Dwie pary bokserek dziecięcych, jedne jasnozielone z pojazdami, drugie jednolicie oliwkowe.
Zbliżenie na dziecięce jasnozielone bokserki z nadrukiem pojazdów budowlanych obok jednolitej zielonej pary.
Bokserki w pojazdy budowlane, 2-pakCena 49,99 PLN
3 za 2
2 szt. 25 PLN /szt
Widok z przodu: biały, bezszwowy, prążkowany top bralette dla dziecka z cienkimi ramiączkami i koronką.
Zbliżenie białego, bezszwowego, prążkowanego topu z koronkową lamówką i cienkimi ramiączkami.
Widok z tyłu: biały, bezszwowy, prążkowany top z cienkimi ramiączkami i koronkową krawędzią.
Bezszwowy prążkowany top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z bliska pięciu par jednolitych czarnych skarpet z prążkowanymi mankietami.
Skarpetki 5-pakCena 49,99 PLN5 szt. 10 PLN /szt
Widok z przodu złożonych czerwonych wzorzystych rajstop dzianinowych.
Nowość
Rajstopy w warkoczeCena 49,99 PLN
Zestaw 5 par skarpet z mieszanki bawełny: jednolite czarne, ciemnoszare, jasnoszare i w paski.
Skarpetki 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z przodu białego, bezszwowego topu z regulowanymi ramiączkami spaghetti i prążkowanym dołem.
Bezszwowy topCena 39,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu trzech ułożonych białych bawełnianych szortów.
Zbliżenie na białą bieliznę z gumką z napisem UNIQUE i wzorem serca.
Jednokolorowe majtki bokserki 3-pakCena 69,99 PLN
3 za 2
3 szt. 23,33 PLN /szt
72 z 201 produktyPokaż więcej