Przejdź do treści

Bielizna Dziecko

Znajdź miękką i wygodną bieliznę dla dzieci w każdym wieku w Kappahl. Odkryj majtki, bokserki i inne modele zapewniające komfort przez cały dzień. Wybierz spośród codziennych basiców lub kolorowych wzorów, które dzieci uwielbiają. Idealne podstawy garderoby, które warto mieć pod ręką. Kup bieliznę dziecięcą online lub w sklepie już dziś.

Wybierz układ karty produktu
Widok z przodu dwóch bokserek dziecięcych: jedne szare z nadrukiem pizzy i pączków, drugie gładkie szare.
Zbliżenie szarych bokserek dżersejowych z kolorowym nadrukiem z kreskówkową pizzą i pączkami.
Bokserki 2-pak, z motywami kulinarnymiCena 54,99 PLN
3 za 2
2 szt. 27,50 PLN /szt
Widok z góry czerwonych rajstop z teksturowanym wzorem serc, złożonych.
Zbliżenie czerwonego materiału z teksturowanym wzorem serc.
Nowość
Rajstopy w serca, 70 DENCena 49,99 PLN
Widok z przodu trzech ułożonych w stos czarnych bawełnianych szortów damskich z logo.
Zbliżenie czarnego ubrania z elastycznymi paskami z wytłoczonym napisem 'UNIQUE' i symbolami serc.
Jednokolorowe majtki bokserki 3-pakCena 69,99 PLN
3 za 2
3 szt. 23,33 PLN /szt
Pięć skarpetek: różowe, szare, fioletowe, białe, czarne, z falbankami i haftowaną wisienką.
Skarpetki wiśnie, 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z góry na dwie zwinięte beżowe rajstopy z poliamidu.
Rajstopy 40 DEN 2-pakCena 49,99 PLN2 szt. 25 PLN /szt
Widok z przodu dwóch par złożonych czarnych rajstop z poliamidu 40 den.
Rajstopy 40 DEN 2-pakCena 49,99 PLN2 szt. 25 PLN /szt
Widok z przodu, pięć par czarnych bokserek męskich z wielobarwnymi gumkami z napisem 'URBAN CONCEPT'.
Zbliżenie czarnych bokserek z nadrukiem 'URBAN CONCEPT' na pasach w różnych kolorach.
Opakowanie 5 szt. bokserek z gumkąCena 99,99 PLN5 szt. 20 PLN /szt
Widok z góry: Jasnoszare prążkowane rajstopy ze stopami.
Rajstopy z dzianiny we wzoryCena 49,99 PLN
Widok z góry na złożone czarne kryjące rajstopy.
Rajstopy 150 denCena 39,99 PLN
Widok z góry pięciu prążkowanych skarpetek z falbanką w kolorze jasnoróżowym, szarym i białym.
Prążkowane skarpetki 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z przodu czarnego bezszwowego topu na ramiączkach z cienkimi regulowanymi ramiączkami i prążkowanym dołem.
Bezszwowy topCena 39,99 PLN
3 za 2
Cztery pary prążkowanych skarpet: żółte, brązowe, kremowe i ciemnobrązowe z haftem zwierzęcym.
Minories
4-pak prążkowanych skarpetekCena 59,99 PLN4 szt. 15 PLN /szt
Widok z góry białych rajstop dziecięcych z subtelnym wzorem w serca.
Zbliżenie białych rajstop z wytłoczonym wzorem w serca na całej powierzchni.
Rajstopy w serca, 70 DENCena 49,99 PLN
Widok z przodu: Jasnoróżowy bezszwowy krótki top z cienkimi ramiączkami, marszczeniem i koronkowym tyłem.
Zbliżenie na jasnoróżowy bezszwowy top z delikatnym koronkowym detalem wzdłuż górnej krawędzi.
Widok z tyłu: jasnoróżowy bezszwowy top z cienkimi ramiączkami i koronkowym tyłem typu racerback.
Bezszwowy top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z góry: pięć par prążkowanych skarpet: złamana biel, jasny róż, ciemny fiolet, granat, róż.
5-pak prążkowanych skarpetekCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
Widok z góry: czarne rajstopy z mieszanki wełny o warkoczowym splocie, zwinięte.
Rajstopy w warkocze wełnyCena 49,99 PLN
Widok z góry na czarne, jednolite rajstopy, złożone i zwinięte.
RajstopyCena 39,99 PLN
Widok z przodu złożonych jasnoróżowych dzianinowych rajstop niemowlęcych z wzorem ażurowym i antypoślizgowymi sercami na podeszwach.
Zbliżenie na jasnoróżowy materiał rajstop z delikatnym ażurowym wzorem.
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Złożone kremowe rajstopy dziecięce z różowo-czarnym nadrukiem buźki królika.
Zbliżenie kremowych, prążkowanych skarpetek antypoślizgowych z białymi kropkami na podeszwie.
Rajstopy z nadrukiem na kolanachCena 49,99 PLN
Widok z góry na 5-pak prążkowanych skarpetek w kolorze szarym melanżowym, czarnym i białym, z falbankowym brzegiem.
Prążkowane skarpetki 5-pakCena 54,99 PLN5 szt. 11 PLN /szt
96 z 200 produktyPokaż więcej