Przejdź do treści

Akcesoria Dziecko

Uzupełnij stylizację swojego dziecka o czapki, rękawiczki, spinki do włosów, daszki, okulary przeciwsłoneczne i inne dodatki. W Kappahl znajdziesz akcesoria dla dzieci na każdą porę roku i okazję. Praktyczne i zabawne detale, które dzieci uwielbiają nosić na co dzień. Kupuj funkcjonalne i kolorowe akcesoria dla dzieci online lub w sklepie stacjonarnym.

Wybierz układ karty produktu
Widok z góry na parę zielonych dzianinowych mitenek dziecięcych, z jedną z brązowym haftem misia.
Newbie
Rękawiczki z dzianiny, z haftowanym niedźwiadkiem88% certyfikowana wełnaCena 54,99 PLN
Widok z przodu: opaska renifera z brązowymi rogami, beżowymi uszami i bordowym bukietem kwiatów.
Nowość
Newbie
Opaska z kwiatamiCena 54,99 PLN
Widok z przodu dwóch fioletowych welurowych balerinek dziecięcych z paskami i kokardami.
Zbliżenie na dwa fioletowe aksamitne buty Mary Jane z paskami i kokardami.
Nowość
Newbie
Baleriny z aksamituCena 89,99 PLN
Widok z przodu pary ciemnobrązowych puszystych rękawiczek z metką z logo koali.
Zbliżenie na ciemnobrązową odzież z kręconego polaru z obszytym otworem i małą szarą metką.
Zbliżenie na dwie brązowe puszyste rękawiczki bez palców z etykietą z koalą.
Nowość
Minories
Rękawiczki z miękkiego barankaCena 59,99 PLN
Widok z przodu trzech par dzianinowych rękawiczek w kolorze granatowym, jasnoszarym i szałwiowym.
Magiczne rękawiczki, 3-pakCena 34,99 PLN3 szt. 11,66 PLN /szt
Widok z góry: dwie spinki dla dzieci, jedna jasnoróżowa i jedna ecru z falbankowymi kokardkami.
Widok z góry: dwie spinki do włosów dla dzieci, jasnoróżowa i kremowa kokarda z falbanką na metalowych klipsach.
Newbie
Spinka do włosów, z kokardą, 2-pakCena 44,99 PLN2 szt. 22,50 PLN /szt
Widok z przodu czarnej plastikowej rolki do ubrań z białą papierową rolką z czarnym tekstem.
Popularny
Rolka do czyszczenia odzieżyCena 9,99 PLN
Widok z góry dwóch czarnych, welurowych balerinek dziecięcych Mary Jane z kokardkami i elastycznymi paskami.
Zbliżenie dwóch czarnych, aksamitnych balerin Mary Jane z elastycznymi paskami i kokardkami.
Nowość
Newbie
Baleriny z aksamituCena 89,99 PLN
Widok z góry na parę różowych puszystych rękawiczek z imitacji futra.
Zbliżenie na różowy detal ubrania ze sztucznego futra z pluszową podszewką.
Nowość
Rękawiczki ze sztucznego futerka, z mankietemCena 54,99 PLN
Widok z góry na różowe rękawiczki polarowe z czarnym uchwytem na dłoni.
Zbliżenie różowej rękawiczki polarowej z czarnym teksturowanym detalem uchwytu.
Rękawiczki z polaruCena 54,99 PLN
Widok z przodu: Dziecko w czarnej torbie na ramię Minecraft Creeper, beżowej bluzie, niebieskich dżinsach.
Widok z przodu, czarna torba na ramię Minecraft z zielonym obszyciem, postaciami Creepera i blokami TNT.
Minecraft
Saszetka na biodra MinecraftCena 79,99 PLN
Ocieplane rękawiczki jednopalczaste
Ocieplane rękawiczki jednopalczaste
Newbie
Ocieplane rękawiczki jednopalczasteCena 79,99 PLN
Widok z przodu trzech dzianinowych rękawiczek: granatowych, szałwiowych i jasnoszarych.
Rękawiczki jednopalczaste 3-pakCena 34,99 PLN3 szt. 11,66 PLN /szt
Widok z góry na czarne dzianinowe rękawiczki dziecięce, jedne z białym i różowym haftowanym kotem.
Nowość
Rękawiczki z motywem kotaCena 24,99 PLN
Widok z góry na czarne rękawiczki polarowe z elastycznymi mankietami i teksturowanym uchwytem PU.
Rękawiczki z polaruCena 54,99 PLN
Widok z góry na dwa różowe brokatowe baleriny dziecięce z tiulowymi kokardami.
Zbliżenie dwóch różowych brokatowych balerin z przezroczystymi różowymi kokardkami i elastycznymi paskami.
Nowość
Błyszcząca balerina z kokardkąCena 69,99 PLN
Widok z przodu czerwonej czapki Mikołaja z białym puszystym obszyciem i białym pomponem.
Zbliżenie na czerwony, puszysty materiał z białym obszyciem sherpa i haftowaną naszywką z reniferem.
Widok z przodu, czerwona aksamitna czapka Mikołaja z białym obszyciem sherpa i białym pomponem.
Nowość
Newbie
Czapka mikołajaCena 69,99 PLN
Ocieplane rękawiczki jednopalczaste
Ocieplane rękawiczki jednopalczaste
Newbie
Ocieplane rękawiczki jednopalczasteCena 79,99 PLN
Widok z przodu, niebieski dzianinowy komin dziecięcy w czarne dinozaury.
Nowość
Komin z dinozauramiCena 44,99 PLN
Widok z przodu niebieskiej dzianinowej czapki z czarnymi wzorami dinozaurów.
Nowość
Czapka z dinozauramiCena 54,99 PLN
Chłopiec w niebieskiej piżamie Minecraft ze wzorzystymi spodniami i czarnymi kapciami Minecraft.
Widok z góry na czarne pluszowe kapcie z zielonym Creeperem i czerwonym blokiem TNT.
Zbliżenie czarnych pluszowych kapci Minecraft z zielonymi wzorami Creeper i TNT.
Minecraft
Kapcie polarowe z motywem MinecraftCena 99,99 PLN
Koniec produkty
24 z 252 produktyPokaż więcej

Popularne kategorie