Przejdź do treści

Akcesoria Dziecko

Uzupełnij stylizację swojego dziecka o czapki, rękawiczki, spinki do włosów, daszki, okulary przeciwsłoneczne i inne dodatki. W Kappahl znajdziesz akcesoria dla dzieci na każdą porę roku i okazję. Praktyczne i zabawne detale, które dzieci uwielbiają nosić na co dzień. Kupuj funkcjonalne i kolorowe akcesoria dla dzieci online lub w sklepie stacjonarnym.

Wybierz układ karty produktu
Widok z góry dwóch czarnych, welurowych balerinek dziecięcych Mary Jane z kokardkami i elastycznymi paskami.
Zbliżenie dwóch czarnych, aksamitnych balerin Mary Jane z elastycznymi paskami i kokardkami.
Nowość
Newbie
Baleriny z aksamituCena 89,99 PLN
Widok z góry na parę zielonych dzianinowych mitenek dziecięcych, z jedną z brązowym haftem misia.
Newbie
Rękawiczki z dzianiny, z haftowanym niedźwiadkiem88% certyfikowana wełnaCena 54,99 PLN
Widok z przodu czerwonej czapki Mikołaja z białym puszystym obszyciem i białym pomponem.
Zbliżenie na czerwony, puszysty materiał z białym obszyciem sherpa i haftowaną naszywką z reniferem.
Widok z przodu, czerwona aksamitna czapka Mikołaja z białym obszyciem sherpa i białym pomponem.
Nowość
Newbie
Czapka mikołajaCena 69,99 PLN
Widok z góry: dwie spinki dla dzieci, jedna jasnoróżowa i jedna ecru z falbankowymi kokardkami.
Widok z góry: dwie spinki do włosów dla dzieci, jasnoróżowa i kremowa kokarda z falbanką na metalowych klipsach.
Newbie
Spinka do włosów, z kokardą, 2-pakCena 44,99 PLN2 szt. 22,50 PLN /szt
Chłopiec w niebieskiej piżamie Minecraft ze wzorzystymi spodniami i czarnymi kapciami Minecraft.
Widok z góry na czarne pluszowe kapcie z zielonym Creeperem i czerwonym blokiem TNT.
Zbliżenie czarnych pluszowych kapci Minecraft z zielonymi wzorami Creeper i TNT.
Minecraft
Kapcie polarowe z motywem MinecraftCena 99,99 PLN
Widok z przodu czarnych rękawic narciarskich z paskami na nadgarstki i teksturowanymi dłońmi.
Zbliżenie czarnych rękawic narciarskich z prążkowanymi mankietami, regulowanymi paskami i etykietą 'NAME:'.
Kaxs
Rękawice narciarskie Kaxs ProxtecCena 89,99 PLN
Zbliżenie na sześć kolczyków klipsów: różowe jednorożce, brokatowe serca, białe jednorożce.
3-pary klipsów do uszuCena 29,99 PLN3 szt. 10 PLN /szt
Widok z przodu zakurzonej różowej opaski niemowlęcej z haftowaną kokardą z dziurkami.
Newbie Icons
Opaska do włosówCena 34,99 PLN
Kalendarz adwentowy w kształcie domu, ciemnoczerwony, 25 małych szuflad, papier, 34 cm.
Czerwony kalendarz adwentowy w kształcie domu z 25 małymi szufladami, otwarte czwarte.
Czerwony kalendarz adwentowy w kształcie domu z 25 drzwiami, ozdobne ściany.
Nowość
Newbie
Kalendarz adwentowy z pudełeczkamiCena 199,99 PLN
Widok z przodu. Bawełniany śliniak dla niemowląt w kolorze ecru z koronkową lamówką, zapinany na dwa zatrzaski.
Newbie
ŚliniakCena 34,99 PLN
Zbliżenie na dwie kokardki do włosów, jedną ciemnofioletową i jedną jasnofioletową, w prążki.
Zbliżenie dwóch aksamitnych kokardek do włosów z rypsową wstążką, ciemnofioletowa i jasnofioletowa.
Newbie
Spinka do włosów, z kokardą, 2-pakCena 44,99 PLN2 szt. 22,50 PLN /szt
Widok z przodu dwóch fioletowych welurowych balerinek dziecięcych z paskami i kokardami.
Zbliżenie na dwa fioletowe aksamitne buty Mary Jane z paskami i kokardami.
Nowość
Newbie
Baleriny z aksamituCena 89,99 PLN
Zbliżenie trzech par dziecięcych kolczyków klipsowych: różowych motyli, czarnych kotów i białych królików.
Kolczyki z motywem zwierzęcymCena 29,99 PLN3 szt. 10 PLN /szt
Widok z przodu jasnoróżowej dzianinowej czapki niemowlęcej z dwoma pomponami i brązową metką.
Nowość
Newbie
Czapka z dzianiny, z pomponamiCena 79,99 PLN
Widok z przodu: Dziecko w czarnej torbie na ramię Minecraft Creeper, beżowej bluzie, niebieskich dżinsach.
Widok z przodu, czarna torba na ramię Minecraft z zielonym obszyciem, postaciami Creepera i blokami TNT.
Minecraft
Saszetka na biodra MinecraftCena 79,99 PLN
Widok z przodu czarnej nerki w kształcie kontrolera z kolorowymi przyciskami i regulowanym paskiem.
Nerka kontroler do gierCena 79,99 PLN
Widok z przodu: czerwona dzianinowa skarpeta świąteczna z haftami i pluszowym misiem w środku.
Widok z przodu: dziergana bordowa skarpeta świąteczna z napisem „Merry Christmas” i ozdobnymi haftami.
Zbliżenie na czerwoną dzianinową odzież z białym haftem 'Merry Christmas' i świątecznymi motywami.
Newbie
Skarpeta bożonarodzeniowa z dzianinyCena 99,99 PLN
Widok z góry czterech puszystych gumek do włosów w kolorze fioletowym, różowym i białym.
Gumki do włosów, 4-pakCena 24,99 PLN4 szt. 6,25 PLN /szt
Widok z przodu pary ciemnobrązowych puszystych rękawiczek z metką z logo koali.
Zbliżenie na ciemnobrązową odzież z kręconego polaru z obszytym otworem i małą szarą metką.
Zbliżenie na dwie brązowe puszyste rękawiczki bez palców z etykietą z koalą.
Nowość
Minories
Rękawiczki z miękkiego barankaCena 59,99 PLN
Widok z przodu czarnych rękawiczek z elastycznymi mankietami, regulowanymi paskami na nadgarstki, jedna z zamkiem.
Zbliżenie na czarną odzież z elastycznym paskiem i teksturowanym panelem.
Nowość
Kaxs
Rękawiczki jednopalczaste Kaxs proxtecCena 89,99 PLN
Koniec produkty
24 z 252 produktyPokaż więcej

Popularne kategorie