Gå direkt till innehåll
  • Barn
  • Pojke 1½–8 år (86–134)

Pojke 1½–8 år (86–134) Barn

Upptäck kläder för pojke 18 mån–8 år i storlek 86–134. Mjuka plagg för vardag, lek och förskola – från byxor och tröjor till ytterkläder och accessoarer, samlade på ett ställe.

Välj produktkortslayout
Skjorta
Skjorta
Skjorta
Newbie
SkjortaPris 299 kr.
Framifrån: en kortärmad barnskjorta i marinblå bomull med rosa blommönster och träknappar.
Närbild framifrån på en mörkblå kortärmad bomullsskjorta med rosa blommönster och träknappar.
Newbie
Blommig kortärmad skjortaPris 279 kr.
Framsida av tre barnstrumpor i bomullsmix: offwhite, ljusblå och blekblå, alla med Bluey-tryck.
Bluey
Strumpor Bluey 3-packPris 129 kr.3 st. 43 kr. /st
Fem par barnstrumpor: grå, ljusblå, mörkblå med bilmönster, och ett enfärgat mörkblått par.
Strumpor i 5-pack med fordonsmotivPris 129 kr.5 st. 25,80 kr. /st
Front view: Barn i mörkblå kostymbyxor, vit skjorta, håller en mörkblå kavaj.
Frontvy av mörkblå kostymbyxor för barn med knappknäppning och sidfickor.
Framifrån, ett barn i mörkblå kostymbyxor, en marinblå kavaj, vit skjorta och vita sneakers.
KostymbyxorPris 349 kr.
Framifrån: barn i blåvitrutig långärmad skjorta med knappar och en bröstficka.
Frontvy av en blå och vitrutig flanellskjorta med bruna knappar och bröstficka.
Frontvy, barn i blåvitrutig flanellskjorta med uppvikta ärmar och blå jeans.
Rutig flanellskjortaPris 279 kr.
Från framsidan: ett barn i en öppen rutig huvtröja över en brun t-shirt och mörka jeans.
Framsida av rutig barnskjorta med huva i krämvitt, svart, brunt och mörkgrå muddar.
Frontvy på barn i gräddvit rutig huvskjorta, brun t-shirt, mörka jeans och sneakers.
Rutig flanellskjorta med luvaPris 299 kr.
Frontvy av ett barn i blåa slim jogger denim jeans, en vit t-shirt och vita sneakers.
Frontvy av barnens blåa slim jogger denim jeans med fem fickor och knappstängning.
Frontvy av ett barn i blåa slim-fit joggerdenimjeans, en vit t-shirt och vita sneakers.
Slim jeans jogger denimPris 299 kr.
Framifrån, tre par kalsonger med Paw Patrol för barn i blått, grått och ljusblått.
Närbild av tre par barnkalsonger med Paw Patrol-mönster i blått, ljusblått och grått.
Paw Patrol
Boxerkalsonger i 3-pack med Paw Patrol Dinosaurie-motivPris 199 kr.
3 för 2
3 st. 66,33 kr. /st
Framifrån: Svarta bomullsjoggingbyxor med ribbad midja, dragsko, dragkedjefickor och quiltade knän.
Närbild av svarta bomullsjoggingbyxor med horisontella dekorativa stickningar på knäna.
Mjukisbyxor med förstärkta knänPris 199 kr.
Framifrån: Två par boxerkalsonger för pojkar med dinosauriemönster, en grön, en grå.
Närbild på två par barnkalsonger med dinosauriemönster, en grå och en turkos.
Boxerkalsonger i 2-pack med dinosauriemönsterPris 129 kr.
3 för 2
2 st. 64,50 kr. /st
Framsida av ett barn i grön- och beigerandig långärmad pikétröja och gröna joggers.
Framifrån av gröna cargo-sweatpants med dragsko i midjan, cargofickor och mudd vid anklarna.
Pojke bär en grön och beige randig pikétröja, gröna cargomjukisbyxor och svarta sneakers.
Joggingbyxa med cargofickorPris 199 kr.
Framsida av ett barn i randig långärmad t-shirt, mörkbruna cargobyxor och sneakers.
Framifrån: Mörkbruna stretch-twill cargobyxor för barn med sidofickor, resår i midjan och vit dragsko.
Mörkbruna cargobyxor med dragsko, burna med randig tröja och sneakers.
Cargobyxor i stretchig twillPris 299 kr.
Framifrån, ett barn i en grön- och svartrutig skjorta med bröstficka och bruna byxor.
Barnens grön- och vitrutiga flanellskjorta med bruna knappar, framifrån.
Framifrån: ett barn i en grön- och mörkgrårutig skjorta med bruna knappar och bruna byxor.
Rutig flanellskjortaPris 279 kr.
Frontvy av ett leende barn i en vit långärmad oxfordskjorta i bomull och mörka byxor.
Framifrån, vit långärmad skjorta med knappar.
Närbild på ett barn i en vit långärmad oxfordskjorta i bomull med knäppta manschetter och mörka byxor.
SkjortaPris 249 kr.
Framifrån: ett barn i ljusblå oxfordskjorta i bomull med vita knappar och mörkblå byxor.
Frontvy av ett leende barn i en ljusblå långärmad oxfordskjorta och blå jeans.
Frontvy av en ljusblå oxfordskjorta i bomull för barn med vita knappar och klassisk krage.
SkjortaPris 249 kr.
Framifrån: Ett barn bär ljusbeige vävda hängslebyxor, en randig skjorta och bruna kängor, med händerna på en resväska.
Frontvy av beiga vävda barnbyxor med justerbara hängslen, knapp fram och upprullade ben.
Sidovy av ett barn i beiga vävda hängslebyxor, en ljusrandig skjorta och bruna mockaskor.
Newbie
Vävda byxor med hängslenPris 399 kr.
Framifrån, barn i mörkgröna bomullsjoggingbyxor med förstärkta knän och en svart t-shirt.
Mörkgröna bomullsjoggingbyxor med förstärkta vadderade knän, svarta dragkedjefickor och ribbade muddar. Frontvy.
Frontvy på ett barn i mörkgröna bomulls-mjukisbyxor med förstärkta knän, en svart t-shirt och flerfärgade sneakers.
Mjukisbyxor med förstärkta knänPris 199 kr.
Framifrån två barnkalsonger med bilmönster: mörkblå och ljusgråmelerade.
Närbild av mörkblå och grå barnkalsonger med tryck av utryckningsfordon.
Boxerkalsonger med fordon 2-packPris 129 kr.
3 för 2
2 st. 64,50 kr. /st
Slutet av produkter
456 av 562 produkterVisa fler

Populära kategorier

Slutet av Populära kategorier