Gå direkt till innehåll
  • Barn
  • Pojke 1½–8 år (86–134)

Pojke 1½–8 år (86–134) Barn

Upptäck kläder för pojke 18 mån–8 år i storlek 86–134. Mjuka plagg för vardag, lek och förskola – från byxor och tröjor till ytterkläder och accessoarer, samlade på ett ställe.

Välj produktkortslayout
Framifrån, två par barnkalsonger: ett par turkosgröna med drakmönster, ett par enfärgade turkosgröna.
Närbild av turkosa boxerkalsonger med färgglada drakmönster och ett par enfärgade turkosa boxerkalsonger.
Nyhet
Boxerkalsonger i 2-pack med drakar påPris 129 kr.
3 för 2
2 st. 64,50 kr. /st
Toppvy av fyra par vinröda och beige strumpor med rutigt, 'PASTA LOVE' och pastamönster.
Översikt av fyra par barnstrumpor: vit och vinröd rutig, vinröd 'PASTA LOVE', beige räv, och randig.
Nyhet
Minories
4-pack strumpor med mönster och halkskyddPris 149 kr.4 st. 37,25 kr. /st
Framifrån, sex par barnkalsonger, ljust turkos med dinosaurietryck, kräm, blå, grön och ljusblå.
Närbild på staplade barnunderkläder med dinosauriemönster i benvitt, ljusblått och grönt.
Populär
5-pack boxers med djurmönsterPris 199 kr.5 st. 39,80 kr. /st
Framifrån fem barnstrumpor med blandade mönster: ränder, fordon och halkskydd.
Populär
Strumpor 5-pack med motiv av utryckningsfordonPris 129 kr.5 st. 25,80 kr. /st
Skjorta
Skjorta
Skjorta
Newbie
SkjortaPris 299 kr.
Framifrån: en kortärmad barnskjorta i marinblå bomull med rosa blommönster och träknappar.
Närbild framifrån på en mörkblå kortärmad bomullsskjorta med rosa blommönster och träknappar.
Newbie
Blommig kortärmad skjortaPris 279 kr.
Frontvy av tre par svarta barnstrumpor med grön mudd och färgglada Minecraft-tryck.
Minecraft
Strumpor Minecraft 3-packPris 129 kr.3 st. 43 kr. /st
Framifrån tre kalsonger för barn med bilmönster i blå nyanser.
Närbild på tre par blå barnkalsonger med färgglada bilmönster och nummer.
Boxerkalsonger med racerbilar 3-pack i bomullstrikåPris 159 kr.
3 för 2
3 st. 53 kr. /st
Flat lay av fem par strumpor i grönt, rött, randigt och krämfärgat, några med traktormönster.
5-pack strumpor med motivPris 129 kr.5 st. 25,80 kr. /st
Framifrån: barn i blåvitrutig långärmad skjorta med knappar och en bröstficka.
Frontvy av en blå och vitrutig flanellskjorta med bruna knappar och bröstficka.
Frontvy, barn i blåvitrutig flanellskjorta med uppvikta ärmar och blå jeans.
Rutig flanellskjortaPris 279 kr.
Frontvy av fem par ribbstickade strumpor i blått, grönt, svart och grått med vita ränder och text.
Populär
Ribbstickade strumpor i 5-packPris 129 kr.5 st. 25,80 kr. /st
Framifrån ljusblå kalsonger för barn med grön racerbil tryck, och ett annat ljusblått par.
Närbild: ljusblå barnkalsonger med 'Thunder of the Road' racerbil, ett par till syns.
Nyhet
Boxerkalsonger i 2-pack med tryck av racerbilarPris 129 kr.
3 för 2
2 st. 64,50 kr. /st
Från framsidan: ett barn i en öppen rutig huvtröja över en brun t-shirt och mörka jeans.
Framsida av rutig barnskjorta med huva i krämvitt, svart, brunt och mörkgrå muddar.
Frontvy på barn i gräddvit rutig huvskjorta, brun t-shirt, mörka jeans och sneakers.
Rutig flanellskjorta med luvaPris 299 kr.
Front view: Barn i mörkblå kostymbyxor, vit skjorta, håller en mörkblå kavaj.
Frontvy av mörkblå kostymbyxor för barn med knappknäppning och sidfickor.
Framifrån, ett barn i mörkblå kostymbyxor, en marinblå kavaj, vit skjorta och vita sneakers.
KostymbyxorPris 349 kr.
Slutet av produkter
432 av 562 produkterVisa fler

Populära kategorier

Slutet av Populära kategorier