Gå direkt till innehåll
  • Barn
  • Flicka 8–14 år (128–170)

Flicka 8–14 år (128–170) Barn

Trendiga flickkläder i storlek 128–170 för de större tjejerna och preteens 8–14 år. Upptäck jeans, leggings, toppar och klänningar i en modern Stockholmsstil – tillsammans med nyheter som koftor, blusar och kjolar. Stilrena basics möter säsongens mode för lek, skola och fritid.

Välj produktkortslayout
Framsida av en marinblå, röd och vit rutig volangkjol.
Närbild av ett marinblått, rött, grönt och vitt rutigt tyg med synliga veck.
Rutig kjolPris 299 kr.
Kommer snart
Armband med berlocker
Närbild av silverfärgat berlockarmband med strass, nyckel, hjärtlås och droppformad berlock.
Armband med berlocker
Armband med berlockerPris 79,90 kr.
Kommer snart
Närbild av kvinnas blonda hår med svart prickig hårscarf och svart topp.
Frontvy av en svart prickig rosett med två långa band.
Närbild bakifrån, svart prickigt hårrosett med långa band och silverklämma.
Hårspänne med stor rosettPris 69,90 kr.
Kommer snart
Närbild av ett svart plisserat diadem med vita prickar.
Prickigt diademPris 79,90 kr.
Kommer snart
Närbild framifrån: ljus paljettkjol med volanger och matchande ärmlös topp.
Framifrån, champangefärgad tvålagers paljettkjol i minilängd.
Framifrån: barn i silvervit paljett-topp med korta ärmar och matchande volangkjol, med armband och ringar.
Paljettkjol med volangerPris 349 kr.
Kommer snart
Framsida av benvit kortärmad t-shirt med rött glittrigt 'Joyeux Noël' och rosettmönster.
Närbild på en vit topp med röd glittrig rosett, texten 'Joyeux Noël' och måne-stjärna hänge.
T-shirt med julmotivPris 149 kr.
Kommer snart
Uppifrån sedd, en rosa fluffig strumpa med vita hjärtan och en vit med rosa hjärtan.
2-pack fluffiga strumporPris 99 kr.
Kommer snart
2 st. 49,50 kr. /st
Framifrån, fluffiga blå stjärnstrumpor och fluffiga vita rosettstrumpor.
2-pack fluffiga strumporPris 99 kr.
Kommer snart
2 st. 49,50 kr. /st
Framifrån tre par barnboxershorts: gammelrosa med kanintryck, ljusrosa och gräddvit.
Närbild på staplade barnunderbyxor i gräddvitt, ljusrosa och mörkrosa med små rosetter och mönster.
Boxertrosor 3-pack med rosettPris 179 kr.
Kommer snart
3 st. 59,67 kr. /st
Framifrån, ljusgul ribbad bralette med små rosa och blå rosettryck och spetskant.
Närbild på en ljusgul ribbad bralette med spetskant, rosa hjärtan och blå rosetter.
Körsbärsmönstrad seamless topp med spetsPris 129 kr.
Kommer snart
Frontvy av gula, ribbade damtrosor med små rosa och blå blommönster och vit spetskant.
Närbild på ljusgula ribbstickade trosor för dam med spetskant och rosa och blått rosettmönster.
Körsbärsmönstrade seamless brieftrosor med spetsPris 99 kr.
Kommer snart
Slutet av produkter
331 av 331 produkter

Populära kategorier

Slutet av Populära kategorier