Przejdź do treści

Majtki damskie 3 za 2

Kup 3, zapłać za 2. Rabat równy cenie najtańszego produktu. Oferta ważna w sklepie online i w sklepach stacjonarnych Kappahl. Ofert nie łączymy. 

24 z 226 produkty
Widok z boku, zbliżenie na kobietę w ciemnozielonych koronkowych majtkach z wysokim stanem.
Widok z przodu brązowych koronkowych majtek z kwiatowym wzorem i falbankami.
Zbliżenie brązowej koronki z wzorem liści i falistym brzegiem.
Biodrówki z koronkiCena 59,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu kobiety w jasnobrzoskwiniowym koronkowym biustonoszu i pasujących majtkach z wysokim stanem.
Widok z przodu, beżowe koronkowe figi damskie z kwiatowym wzorem i falistymi brzegami.
Zbliżenie na jasnobeżową koronkę w kwiaty z ząbkowanym brzegiem.
Majtki typu figi z elastycznej koronkiCena 59,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu kobiety w czarnych bezszwowych figach typu hipster z koronką i pasującym biustonoszem.
Widok z przodu czarnych, jednolitych fig typu hipster z delikatną koronką przy otworach na nogi.
Zbliżenie na czarne, jednolite figi hipster z koronką, z poliamidu i elastanu.
Popularny
Xlnt
Majtki biodrówkiCena 69,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: trzy bawełniane stringi: jasnoszare, jasnoróżowe, czarne, z brzegami picot i kokardkami.
Zbliżenie trzech ułożonych bawełnianych stringów: czarnych, jasnoróżowych i jasnoszarych, z lamówką picot i małymi kokardkami.
Trzy bawełniane stringi: szare, jasnoróżowe, czarne, z koronkowymi brzegami i kokardkami.
Majtki stringi z bawełny, 3-pakCena 79,99 PLN
3 za 2
3 szt. 26,66 PLN /szt
Z przodu trzy bawełniane bokserki: szare, jasnobeżowe i czarne, z lamówką picot i kokardkami.
Zbliżenie trzech bawełnianych bokserek: czarnych, jasnoróżowych i szarych, z lamówką picot i kokardkami.
Majtki bokserki z bawełny, 3-pakCena 89,99 PLN
3 za 2
3 szt. 30 PLN /szt
Widok z przodu, beżowe bezszwowe szorty chłopięce.
Zbliżenie kremowego materiału z fałdami i prążkowanym brzegiem.
Bokserki z mieszanki bawełnyCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: kobieta w czarnych figach hipster z wysokim stanem i czarnej koszulce z koronką.
Widok z przodu czarnych, wysokich majtek typu hipster z miękkiego, rozciągliwego materiału, ułożonych płasko.
Zbliżenie na czarne, jednolite figi hipster z wysokim stanem z miękkiego, elastycznego poliamidu z elastanem.
Xlnt
Majtki biodrówki z wysokim stanemCena 59,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu kobiety w czarnych, bezszwowych majtkach typu hipster z mikrofibry i pasującym czarnym biustonoszu.
Widok z przodu gładkich, czarnych majtek typu hipster z gładkiej mikrofibry z szerokim pasem.
Zbliżenie czarnych fig biodrówek z mikrofibry z elastycznym pasem i zygzakowatym szwem.
Xlnt
Majtki biodrówki z mikrofibryCena 59,99 PLN
3 za 2
Widok z boku kobiety w beżowych melanżowych prążkowanych figach Brazilian i pasującym biustonoszu.
Widok z przodu beżowych melanżowych bezszwowych fig Brazilian z bawełny z prążkowanym pasem.
Zbliżenie beżowych melanżowych bezszwowych fig Brazilian z prążkowanym pasem.
Majtki brazylianyCena 49,99 PLN
3 za 2
Zbliżenie kobiety w białym prążkowanym topie i białych prążkowanych majtkach w kwiaty z koronką.
Widok z przodu ecru stringów w kwiaty z prążkowaną fakturą i falistym wykończeniem.
Zbliżenie na białe prążkowane majtki z różowym kwiatowym wzorem, koronką i małą białą kokardką.
Ciążowe majtki brazylianyCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu kobiety w bordowych figach z białą lamówką i kokardką, oraz prążkowanym koronkowym topie.
Widok z przodu: bordowe majtki damskie z białą lamówką i małą białą kokardką.
Zbliżenie na bordowy dzianinowy materiał z białą lamówką i małą różową kokardką.
Nowość
Majtki typu figi z bawełnyCena 34,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu modelki w czarnym biustonoszu i czarnych majtkach bikini.
Widok z przodu czarnych, gładkich, wysoko wyciętych fig bikini damskich.
Zbliżenie czarnego ubrania z gładkiego materiału z widocznymi szwami.
Majtki brazylianyCena 39,99 PLN
3 za 2
Widok z tyłu kobiety w czarnych szortach bokserskich i pasującym czarnym biustonoszu.
Widok z góry: Trzy czarne, gładkie bawełniane bokserki damskie w 3-paku, ułożone na stosie.
Zbliżenie złożonych czarnych bokserek bawełnianych, pokazujące elastyczne pasy.
Bokserki z bawełny, 3-pakCena 89,99 PLN
3 za 2
3 szt. 30 PLN /szt
Z przodu, kobieta w czarnych prążkowanych brazylijskich majtkach dla mam i pasującym biustonoszu.
Widok z przodu: czarne prążkowane majtki ciążowe brazilian z bawełny, z małą kokardką i delikatnym obszyciem.
Zbliżenie na czarne, prążkowane majtki ciążowe typu brazilian z małą czarną kokardką.
Ciążowe majtki brazylianyCena 49,99 PLN
3 za 2
Zbliżenie: Kobieta nosi czarne koronkowe stringi z wąską gumką i pasujący koronkowy biustonosz.
Widok z przodu trzech czarnych koronkowych stringów z wąskimi gumkami w pasie, ułożonych ukośnie.
Zbliżenie na czarne koronkowe stringi z kwiatowym wzorem i wąską gumką w pasie.
Majtki stringi z koronki, 3-pakCena 89,99 PLN
3 za 2
3 szt. 30 PLN /szt
Widok z boku kobiety w czarnych bezszwowych stringach i pasującym czarnym bezszwowym biustonoszu.
Widok z przodu czarnych, bezszwowych stringów.
Zbliżenie kobiety w czarnych bezszwowych stringach i czarnym biustonoszu.
Bezszwowe stringiCena 39,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu zbliżenie na białe koronkowe damskie majtki z wysokim stanem w kwiaty.
Widok z przodu białych koronkowych majtek w kwiatowy wzór z falistymi brzegami.
Zbliżenie białej koronki z kwiatowym wzorem i falistym brzegiem.
Majtki typu figi z elastycznej koronkiCena 59,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: bordowe, przezroczyste, wysoko wycięte majtki z gładkim wykończeniem.
Zbliżenie na marszczoną, ciemnoczerwoną tkaninę siatkową.
Widok z przodu, bordowe damskie figi z przezroczystej siateczki z marszczonym detalem.
Majtki brazyliany z siateczkiCena 59,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: Czarny biustonosz typu plunge i pasujące czarne majtki na dorosłej kobiecie.
Widok z przodu czarnych majtek kąpielowych z wysokim stanem.
Zbliżenie na czarny dzianinowy materiał z widocznymi szwami.
Xlnt
Majtki biodrówkiCena 59,99 PLN
3 za 2
Zbliżenie biodra damskiego modelu w ciemnoszarych koronkowych stringach i białej ażurowej bluzce.
Ciemnobrązowe stringi z koronką, widok z przodu.
Zbliżenie na brązowe koronkowe stringi z koronkowym wykończeniem.
Stringi z koronkowymi detalamiCena 49,99 PLN
3 za 2
Koniec produkty
24 z 226 produktyPokaż więcej