Przejdź do treści

Bielizna Newbie

Wybierz układ karty produktu
Widok z przodu dwóch par bordowych skarpetek w prążki z białymi koronkowymi falbankami.
Nowość
Popularny
Newbie
Kolanówki z koronkową falbankąCena 44,99 PLN
Widok z góry, złożone ecru rajstopy niemowlęce z antypoślizgowymi kropkami na podeszwach.
Zbliżenie na białą dzianinę ażurową.
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Widok z góry na złożone jasnobeżowe prążkowane rajstopy bawełniane z antypoślizgowymi podeszwami.
Newbie
Prążkowane rajstopyCena 69,99 PLN
Ciemnoczerwone rajstopy dziecięce z antypoślizgowymi podeszwami, złożone na płasko.
Zbliżenie na ciemnobordowy dzianinowy materiał z małymi białymi oczkami.
Nowość
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Widok z przodu: kremowe rajstopy niemowlęce z antypoślizgowymi podeszwami, złożone.
Zbliżenie białej teksturowanej tkaniny z subtelnym wzorem w oczka.
Popularny
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Trzy pary majtek dziecięcych, jedne białe i dwie różowe, w kwiatowy wzór, z koronką i białymi kokardkami.
Zbliżenie białej i różowej bielizny niemowlęcej w kwiaty, z ażurowym wzorem i małymi kokardkami.
Newbie
3-pak majtek z kwiatowym nadrukiemCena 79,99 PLN3 szt. 26,66 PLN /szt
Widok z przodu: dwa niemowlęce topy na ramiączkach z kokardkami, jeden ecru w kwiaty, jeden jasnoróżowy.
Zbliżenie na kremowy top w kwiaty z koronką i różowy top.
Newbie
2-pack topów na ramiączkach w kwiatyCena 89,99 PLN2 szt. 45 PLN /szt
Widok z przodu: Ciemnoniebieskie rajstopy dziecięce z dzianiny z antypoślizgowymi sercami na podeszwach.
Zbliżenie na granatowe rajstopy z subtelnym wzorem w dziurki.
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Wzorzyste rajstopy
Newbie
Wzorzyste rajstopyCena 69,99 PLN
Widok z przodu ciemnofioletowych dzianinowych rajstop z antypoślizgowymi uchwytami na podeszwach.
Zbliżenie ciemnobordowego materiału dzianinowego z małymi, rozrzuconymi jasnymi kropkami.
Nowość
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Widok z przodu złożonych różowych rajstop niemowlęcych z antypoślizgowymi podeszwami.
Newbie
Prążkowane rajstopyCena 69,99 PLN
Widok z przodu różowych i kwiecistych bawełnianych bokserek dziecięcych, 3-pak, z małymi kokardkami.
Zbliżenie na dziecięce 3-pak różowych i białych bokserek z kwiatowymi i króliczymi wzorami, ozdobione kokardkami.
Newbie
Majtki typu bokserki w drobne kwiatki, 3-pakCena 79,99 PLN3 szt. 26,66 PLN /szt
Widok z przodu: zwinięte ciemnoniebieskie rajstopy niemowlęce z ażurowym wzorem i antypoślizgowymi sercami na podeszwach.
Zbliżenie na ciemnoniebieskie rajstopy z dzianinowym wzorem w dziurki.
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Widok z przodu złożonych jasnoróżowych dzianinowych rajstop niemowlęcych z wzorem ażurowym i antypoślizgowymi sercami na podeszwach.
Zbliżenie na jasnoróżowy materiał rajstop z delikatnym ażurowym wzorem.
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Złożone jasnoróżowe rajstopy niemowlęce z antypoślizgowymi wzorami serc na podeszwach.
Zbliżenie na jasnoróżowe rajstopy z dzianiny z ażurowym wzorem.
Newbie
RajstopyCena 69,99 PLN
Widok z przodu: 4-pak bawełnianych skarpet z falbanką i kwiatowym wzorem w różu, bieli i szarości.
Newbie
Skarpetki w drobne kwiaty, 4-pakCena 69,99 PLN4 szt. 17,50 PLN /szt
Widok z góry na dwie kremowe, prążkowane podkolanówki, każda z ozdobną kokardką przy górnej krawędzi.
Newbie
Kolanówki z kokardkąCena 34,99 PLN
Widok z góry na parę jasnobeżowych dzianinowych skarpetek niemowlęcych z ściągaczami.
Newbie
Rajstopy z mieszanki wełnyCena 54,99 PLN
Wkrótce
23 z 23 produkty