Przejdź do treści
  • Oferty
  • Bielizna dziecięca 3 za 2

Bielizna dziecięca 3 za 2

Kup 3, zapłać za 2. Rabat równy cenie najtańszego produktu. Oferta ważna w sklepie online i w sklepach stacjonarnych Kappahl. Ofert nie łączymy. 

24 z 64 produkty
Widok z przodu: Trzy pary bokserek dziecięcych z nadrukiem samochodów w odcieniach niebieskiego.
Zbliżenie na trzy pary niebieskich majtek dziecięcych z kolorowymi nadrukami samochodów i numerami.
Bokserki w wyścigówki, 3-pak, z bawełnianej dzianinyCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu różowych bokserek dziecięcych w wzór babeczek, ułożonych z dwoma innymi różowymi parami.
Zbliżenie na różową bieliznę dziecięcą z nadrukiem ciast i truskawek oraz różową gumką.
Bokserki w wypieki, 3-pakCena 59,99 PLN
3 za 2
3 szt. 20 PLN /szt
Widok z przodu białego, bezszwowego topu z regulowanymi ramiączkami spaghetti i prążkowanym dołem.
Bezszwowy topCena 39,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: Dwie pary bokserek chłopięcych z dinozaurami, jedne zielone, jedne szare.
Zbliżenie na dwie pary bokserek dziecięcych w dinozaury, jedne szare, drugie turkusowe.
Bokserki z wzorem w dinozaury, 2-pakCena 49,99 PLN
3 za 2
2 szt. 25 PLN /szt
Widok z przodu dwóch bokserek dziecięcych: jedne szare z nadrukiem pizzy i pączków, drugie gładkie szare.
Zbliżenie szarych bokserek dżersejowych z kolorowym nadrukiem z kreskówkową pizzą i pączkami.
Bokserki 2-pak, z motywami kulinarnymiCena 54,99 PLN
3 za 2
2 szt. 27,50 PLN /szt
Widok z przodu trzech bokserek dziecięcych Psi Patrol: niebieskich, szarych i jasnoniebieskich.
Zbliżenie trzech par bokserek dziecięcych z wzorem Psi Patrol w kolorze niebieskim, jasnoniebieskim i szarym.
Psi Patrol
Bokserki 3-pak, z motywami z „Psiego Patrolu i dinozaurów”Cena 79,99 PLN
3 za 2
3 szt. 26,66 PLN /szt
Widok z przodu trzech ułożonych w stos czarnych bawełnianych szortów damskich z logo.
Zbliżenie czarnego ubrania z elastycznymi paskami z wytłoczonym napisem 'UNIQUE' i symbolami serc.
Jednokolorowe majtki bokserki 3-pakCena 69,99 PLN
3 za 2
3 szt. 23,33 PLN /szt
Widok z przodu różowych prążkowanych majtek typu hipster z kwiatowym nadrukiem i koronką.
Zbliżenie różowych prążkowanych majtek z białymi sercami, niebieskimi chmurami i koronką.
Bezszwowe majtki typu figi z wzorem w wiśnie, z koronkąCena 39,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu jasnoniebieskich bokserek dziecięcych z zielonym nadrukiem samochodu wyścigowego i drugą parą.
Zbliżenie: jasnoniebieskie majtki dziecięce z autem wyścigowym 'Thunder of the Road', widać drugą parę.
Nowość
Bokserki z nadrukiem w samochody wyścigowe, 2-pakCena 49,99 PLN
3 za 2
2 szt. 25 PLN /szt
Czarny bezszwowy top w prążki z delikatną koronkową lamówką i cienkimi ramiączkami, widok z przodu.
Zbliżenie na czarny, bezszwowy, prążkowany top z cienkimi ramiączkami i koronkowym wykończeniem.
Bezszwowy prążkowany top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu bordowego, bezszwowego, prążkowanego topu z koronkowym wykończeniem.
Zbliżenie na bezszwową, bordową prążkowaną bluzkę z delikatną koronką wzdłuż dekoltu.
Bezszwowy prążkowany top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Widok z przodu: Jasnoróżowy bezszwowy krótki top z cienkimi ramiączkami, marszczeniem i koronkowym tyłem.
Zbliżenie na jasnoróżowy bezszwowy top z delikatnym koronkowym detalem wzdłuż górnej krawędzi.
Widok z tyłu: jasnoróżowy bezszwowy top z cienkimi ramiączkami i koronkowym tyłem typu racerback.
Bezszwowy top z koronkąCena 49,99 PLN
3 za 2
Koniec produkty
24 z 64 produktyPokaż więcej