Przejdź do treści

Pierścionki Kobieta

Dodatki w postaci pierścionków mogą ożywić każdą stylizację, a łączenie różnych ich rodzajów może być świetną zabawą. Możesz zestawiać pierścionki w tym samym kolorze albo postawić na kontrast, wybierając różne odcienie metali lub kamieni — w zależności od okazji.

Wybierz układ karty produktu
Zbliżenie dwóch srebrnych pierścionków z przezroczystymi kamieniami pavé.
Nowość
Pierścionki z kryształkami, 2-pakCena 44,99 PLN2 szt. 22,50 PLN /szt
Zbliżenie dwóch złotych pierścionków z jednym rzędem przezroczystych kamieni.
Nowość
Pierścionki z kryształkami, 2-pakCena 44,99 PLN2 szt. 22,50 PLN /szt
Zbliżenie złotego pierścionka z dużym szmaragdowym ciemnozielonym kamieniem.
Pierścionek z prostokątnym kamieniem z tworzywa sztucznegoCena 44,99 PLN
Zbliżenie złotego pierścionka z dużym, prostokątnym, ciemnoczerwonym kamieniem.
Pierścionek z prostokątnym kamieniem z tworzywa sztucznegoCena 44,99 PLN
Zbliżenie na zestaw złotych pierścionków, niektóre z cyrkoniami i zawieszkami gwiazd lub kółek.
Pierścionki w 9pakuCena 59,99 PLN9 szt. 6,67 PLN /szt
Zbliżenie na 9-pak srebrnych pierścionków o różnych wzorach, niektóre z wiszącymi zawieszkami i cyrkoniami.
Pierścionki w 9pakuCena 59,99 PLN9 szt. 6,67 PLN /szt
Zbliżenie na trzy stosy srebrnych pierścionków, niektóre z przezroczystymi cyrkoniami.
Pierścionki w kolorze srebraCena 59,99 PLN11 szt. 5,45 PLN /szt
Zbliżenie na złoty metalowy pierścionek z dużym fasetowanym brązowym kamieniem ozdobnym.
Pierścionek z kamieniemCena 44,99 PLN
Zbliżenie trzech stosów złotych pierścionków, niektóre gładkie, inne z przezroczystymi cyrkoniami i skręconymi detalami.
Pierścionki w kolorze zlotaCena 59,99 PLN11 szt. 5,45 PLN /szt
Widok pod kątem złotego pierścionka z fasetowanym, szarym kamieniem ozdobnym.
Pierścionek z kamieniemCena 44,99 PLN
Zbliżenie złotego damskiego pierścionka z dużym, prostokątnym jasnoróżowym kamieniem z tworzywa.
Pierścionek z prostokątnym kamieniemCena 39,99 PLN
Zbliżenie złotego pierścionka z trzema ozdobnymi szarymi, bursztynowymi i niebieskimi szklanymi kamieniami.
Pierścionek ze szklanymi kamyczkamiCena 44,99 PLN
21 z 21 produkty